Tourploeg.be

Etappes Tour de France 2020


Onderstaand overzicht toont alle etappes van de Tour de France 2020.

Etappeoverzicht
zaterdag 29 augustus 2020Nice Moyen Pays - NiceUitslag
zondag 30 augustus 2020Nice Haut Pays - NiceUitslag
maandag 31 augustus 2020Nice - SisteronUitslag
dinsdag 1 september 2020Sisteron - Orcières-MerletteUitslag
woensdag 2 september 2020Gap - PrivasUitslag
donderdag 3 september 2020Le Teil - Mont AigoualUitslag
vrijdag 4 september 2020Millau - LavaurUitslag
zaterdag 5 september 2020Cazères-sur-Garonne - LoudenvielleUitslag
zondag 6 september 2020Pau - LarunsUitslag
maandag 7 september 2020Rustdag 
dinsdag 8 september 2020Île d'Oléron Le Château-d'Oléron - Île de Ré Saint-Martin-de-RéUitslag
woensdag 9 september 2020Châtelaillon-Plage - PoitiersUitslag
donderdag 10 september 2020Chauvigny - Sarran CorrèzeUitslag
vrijdag 11 september 2020Châtel-Guyon - Puy Mary CantalUitslag
zaterdag 12 september 2020Clermont-Ferrand - LyonUitslag
zondag 13 september 2020Lyon - Grand ColombierUitslag
maandag 14 september 2020Rustdag 
dinsdag 15 september 2020La Tour-du-Pin - Villard-de-LansUitslag
woensdag 16 september 2020Grenoble - Méribel Col de la LozeUitslag
donderdag 17 september 2020Méribel - La Roche-sur-ForonUitslag
vrijdag 18 september 2020Bourg-en-Bresse - ChampagnoleUitslag
zaterdag 19 september 2020Lure - La Planche des Belles FillesUitslag
zondag 20 september 2020Mantes-la-Jolie - ParijsUitslag

Nice Moyen Pays - Nice
zaterdag 29 augustus 2020

Rituitslag
1e plaatsAlexander Kristoff30 punten
2e plaatsMads Pedersen15 punten
3e plaatsCees Bol12 punten
4e plaatsSam Bennett9 punten
5e plaatsPeter Sagan8 punten
6e plaatsElia Viviani7 punten
7e plaatsGiacomo Nizzolo6 punten
8e plaatsBryan Coquard5 punten
9e plaatsAnthony Turgis4 punten
10e plaatsJasper Stuyven3 punten
Drager gele truiAlexander Kristoff10 punten
Drager groene truiAlexander Kristoff5 punten
Drager bolletjestruiFabien Grellier5 punten
Drager witte truiMads Pedersen3 punten




Nice Haut Pays - Nice
zondag 30 augustus 2020

Rituitslag
1e plaatsJulian Alaphilippe30 punten
2e plaatsMarc Hirschi15 punten
3e plaatsAdam Yates12 punten
4e plaatsGreg Van Avermaet9 punten
5e plaatsSergio Higuita8 punten
6e plaatsBauke Mollema7 punten
7e plaatsAlexey Lutsenko6 punten
8e plaatsTadej Pogacar5 punten
9e plaatsMaximilian Schachmann4 punten
10e plaatsAlberto Bettiol3 punten
Drager gele truiJulian Alaphilippe10 punten
Drager groene truiAlexander Kristoff5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiMarc Hirschi3 punten




Nice - Sisteron
maandag 31 augustus 2020

Rituitslag
1e plaatsCaleb Ewan30 punten
2e plaatsSam Bennett15 punten
3e plaatsGiacomo Nizzolo12 punten
4e plaatsHugo Hofstetter9 punten
5e plaatsPeter Sagan8 punten
6e plaatsEdward Theuns7 punten
7e plaatsCees Bol6 punten
8e plaatsMatteo Trentin5 punten
9e plaatsBryan Coquard4 punten
10e plaatsNiccolo Bonifazio3 punten
Drager gele truiJulian Alaphilippe10 punten
Drager groene truiPeter Sagan5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiMarc Hirschi3 punten




Sisteron - Orcières-Merlette
dinsdag 1 september 2020

Rituitslag
1e plaatsPrimoz Roglic30 punten
2e plaatsTadej Pogacar15 punten
3e plaatsGuillaume Martin12 punten
4e plaatsNairo Quintana9 punten
5e plaatsJulian Alaphilippe8 punten
6e plaatsMiguel Angel López7 punten
7e plaatsEgan Bernal6 punten
8e plaatsThibaut Pinot5 punten
9e plaatsMikel Landa4 punten
10e plaatsAdam Yates3 punten
Drager gele truiJulian Alaphilippe10 punten
Drager groene truiPeter Sagan5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Gap - Privas
woensdag 2 september 2020

Rituitslag
1e plaatsWout Van Aert30 punten
2e plaatsCees Bol15 punten
3e plaatsSam Bennett12 punten
4e plaatsPeter Sagan9 punten
5e plaatsJasper Stuyven8 punten
6e plaatsLuka Mezgec7 punten
7e plaatsBryan Coquard6 punten
8e plaatsCaleb Ewan5 punten
9e plaatsClément Venturini4 punten
10e plaatsHugo Hofstetter3 punten
Drager gele truiAdam Yates10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Le Teil - Mont Aigoual
donderdag 3 september 2020

Rituitslag
1e plaatsAlexey Lutsenko30 punten
2e plaatsJesus Herrada15 punten
3e plaatsGreg Van Avermaet12 punten
4e plaatsNeilson Powless9 punten
5e plaatsJulian Alaphilippe8 punten
6e plaatsBauke Mollema7 punten
7e plaatsMichal Kwiatkowski6 punten
8e plaatsEgan Bernal5 punten
9e plaatsRichard Carapaz4 punten
10e plaatsAdam Yates3 punten
Drager gele truiAdam Yates10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Millau - Lavaur
vrijdag 4 september 2020

Rituitslag
1e plaatsWout Van Aert30 punten
2e plaatsEdvald Boasson Hagen15 punten
3e plaatsBryan Coquard12 punten
4e plaatsChristophe Laporte9 punten
5e plaatsJasper Stuyven8 punten
6e plaatsClément Venturini7 punten
7e plaatsHugo Hofstetter6 punten
8e plaatsEgan Bernal5 punten
9e plaatsAdam Yates4 punten
10e plaatsAlejandro Valverde3 punten
Drager gele truiAdam Yates10 punten
Drager groene truiPeter Sagan5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiEgan Bernal3 punten




Cazères-sur-Garonne - Loudenvielle
zaterdag 5 september 2020

Rituitslag
1e plaatsNans Peters30 punten
2e plaatsToms Skujins15 punten
3e plaatsCarlos Verona12 punten
4e plaatsIlnur Zakarin9 punten
5e plaatsNeilson Powless8 punten
6e plaatsBen Hermans7 punten
7e plaatsQuentin Pacher6 punten
8e plaatsSoren Kragh Andersen5 punten
9e plaatsTadej Pogacar4 punten
10e plaatsRomain Bardet3 punten
Drager gele truiAdam Yates10 punten
Drager groene truiPeter Sagan5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiEgan Bernal3 punten




Pau - Laruns
zondag 6 september 2020

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsPrimoz Roglic15 punten
3e plaatsMarc Hirschi12 punten
4e plaatsEgan Bernal9 punten
5e plaatsMikel Landa8 punten
6e plaatsBauke Mollema7 punten
7e plaatsGuillaume Martin6 punten
8e plaatsRomain Bardet5 punten
9e plaatsRichie Porte4 punten
10e plaatsRigoberto Uran3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiPeter Sagan5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiEgan Bernal3 punten




Île d'Oléron Le Château-d'Oléron - Île de Ré Saint-Martin-de-Ré
dinsdag 8 september 2020

Rituitslag
1e plaatsSam Bennett30 punten
2e plaatsCaleb Ewan15 punten
3e plaatsPeter Sagan12 punten
4e plaatsElia Viviani9 punten
5e plaatsMads Pedersen8 punten
6e plaatsAndré Greipel7 punten
7e plaatsBryan Coquard6 punten
8e plaatsCees Bol5 punten
9e plaatsJasper Stuyven4 punten
10e plaatsLuka Mezgec3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiEgan Bernal3 punten




Châtelaillon-Plage - Poitiers
woensdag 9 september 2020

Rituitslag
1e plaatsCaleb Ewan30 punten
2e plaatsSam Bennett15 punten
3e plaatsWout Van Aert12 punten
4e plaatsBryan Coquard9 punten
5e plaatsClément Venturini8 punten
6e plaatsMads Pedersen7 punten
7e plaatsLuka Mezgec6 punten
8e plaatsHugo Hofstetter5 punten
9e plaatsOliver Naesen4 punten
10e plaatsRyan Gibbons3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiEgan Bernal3 punten




Chauvigny - Sarran Corrèze
donderdag 10 september 2020

Rituitslag
1e plaatsMarc Hirschi30 punten
2e plaatsPierre Rolland15 punten
3e plaatsSoren Kragh Andersen12 punten
4e plaatsQuentin Pacher9 punten
5e plaatsJesus Herrada8 punten
6e plaatsMaximilian Schachmann7 punten
7e plaatsHugo Houle6 punten
8e plaatsSébastien Reichenbach5 punten
9e plaatsKenny Elissonde4 punten
10e plaatsNicolas Roche3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiEgan Bernal3 punten




Châtel-Guyon - Puy Mary Cantal
vrijdag 11 september 2020

Rituitslag
1e plaatsDaniel Felipe Martinez30 punten
2e plaatsLennard Kämna15 punten
3e plaatsMaximilian Schachmann12 punten
4e plaatsValentin Madouas9 punten
5e plaatsPierre Rolland8 punten
6e plaatsNicolas Edet7 punten
7e plaatsSimon Geschke6 punten
8e plaatsMarc Soler5 punten
9e plaatsHugh Carthy4 punten
10e plaatsDavid De La Cruz3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Clermont-Ferrand - Lyon
zaterdag 12 september 2020

Rituitslag
1e plaatsSoren Kragh Andersen30 punten
2e plaatsLuka Mezgec15 punten
3e plaatsSimone Consonni12 punten
4e plaatsPeter Sagan9 punten
5e plaatsCasper Pedersen8 punten
6e plaatsJasper Stuyven7 punten
7e plaatsMatteo Trentin6 punten
8e plaatsOliver Naesen5 punten
9e plaatsSonny Colbrelli4 punten
10e plaatsMarc Hirschi3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Lyon - Grand Colombier
zondag 13 september 2020

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsPrimoz Roglic15 punten
3e plaatsRichie Porte12 punten
4e plaatsMiguel Angel López9 punten
5e plaatsEnric Mas8 punten
6e plaatsSepp Kuss7 punten
7e plaatsMikel Landa6 punten
8e plaatsAdam Yates5 punten
9e plaatsRigoberto Uran4 punten
10e plaatsAlejandro Valverde3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans
dinsdag 15 september 2020

Rituitslag
1e plaatsLennard Kämna30 punten
2e plaatsRichard Carapaz15 punten
3e plaatsSébastien Reichenbach12 punten
4e plaatsPavel Sivakov9 punten
5e plaatsSimon Geschke8 punten
6e plaatsWarren Barguil7 punten
7e plaatsTiesj Benoot6 punten
8e plaatsNicolas Roche5 punten
9e plaatsQuentin Pacher4 punten
10e plaatsJulian Alaphilippe3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiBenoit Cosnefroy5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Grenoble - Méribel Col de la Loze
woensdag 16 september 2020

Rituitslag
1e plaatsMiguel Angel López30 punten
2e plaatsPrimoz Roglic15 punten
3e plaatsTadej Pogacar12 punten
4e plaatsSepp Kuss9 punten
5e plaatsRichie Porte8 punten
6e plaatsEnric Mas7 punten
7e plaatsMikel Landa6 punten
8e plaatsAdam Yates5 punten
9e plaatsRigoberto Uran4 punten
10e plaatsTom Dumoulin3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Méribel - La Roche-sur-Foron
donderdag 17 september 2020

Rituitslag
1e plaatsMichal Kwiatkowski30 punten
2e plaatsRichard Carapaz15 punten
3e plaatsWout Van Aert12 punten
4e plaatsPrimoz Roglic9 punten
5e plaatsTadej Pogacar8 punten
6e plaatsRichie Porte7 punten
7e plaatsEnric Mas6 punten
8e plaatsMikel Landa5 punten
9e plaatsDamiano Caruso4 punten
10e plaatsTom Dumoulin3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiRichard Carapaz5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Bourg-en-Bresse - Champagnole
vrijdag 18 september 2020

Rituitslag
1e plaatsSoren Kragh Andersen30 punten
2e plaatsLuka Mezgec15 punten
3e plaatsJasper Stuyven12 punten
4e plaatsGreg Van Avermaet9 punten
5e plaatsOliver Naesen8 punten
6e plaatsNikias Arndt7 punten
7e plaatsLuke Rowe6 punten
8e plaatsSam Bennett5 punten
9e plaatsPeter Sagan4 punten
10e plaatsMatteo Trentin3 punten
Drager gele truiPrimoz Roglic10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiRichard Carapaz5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Lure - La Planche des Belles Filles
zaterdag 19 september 2020

Rituitslag
1e plaatsTadej Pogacar30 punten
2e plaatsTom Dumoulin15 punten
3e plaatsRichie Porte12 punten
4e plaatsWout Van Aert9 punten
5e plaatsPrimoz Roglic8 punten
6e plaatsRémi Cavagna7 punten
7e plaatsDamiano Caruso6 punten
8e plaatsDavid De La Cruz5 punten
9e plaatsEnric Mas4 punten
10e plaatsRigoberto Uran3 punten
Drager gele truiTadej Pogacar10 punten
Drager groene truiSam Bennett5 punten
Drager bolletjestruiTadej Pogacar5 punten
Drager witte truiTadej Pogacar3 punten




Mantes-la-Jolie - Parijs
zondag 20 september 2020

Rituitslag
1e plaatsSam Bennett30 punten
2e plaatsMads Pedersen15 punten
3e plaatsPeter Sagan12 punten
4e plaatsAlexander Kristoff9 punten
5e plaatsElia Viviani8 punten
6e plaatsWout Van Aert7 punten
7e plaatsCaleb Ewan6 punten
8e plaatsHugo Hofstetter5 punten
9e plaatsBryan Coquard4 punten
10e plaatsMax Walscheid3 punten

Omdat dit de laatste etappe is, worden er vandaag geen dagpunten toegekend voor de diverse truien. Wel worden vandaag punten voor de eindstanden bij de truien toegekend.